• +372 6 835 235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

MASTER M 358 Pulse+ vedelikjahutusega komplekt, käruga

Rohkem vaateid

MASTER M 358 Pulse+ vedelikjahutusega komplekt, käruga

Tootekood: P510CGX3
Kemppi uus kompaktne 350A-ne Master M 358 Pulse+ impulss MIG - MMA - Lift-Tig keevitusseade.

See ei ole lihtsalt järjekordne uus masin Kemppi tootevalikus, vaid selles seadmes on kokku ühendatud kõik, mida Kemppi on tänaseks päevaks saavutanud. Sellist kaarleeki pole varem olnud mitte ühelgi Kemppi masinal ja lisades siia ka võimaluse kasutada uusi programme ja funktsioone, teed uue MasterMig-ga kõik oma tööd ära palju kiiremini ja lihtamini ! Tule esindusse või kutsu meid enda juurde seadet tutvustama.

Kuumakse alates 287,7 €
E-POE HIND: 10 169,86 € E-poe hind koos km-ga: 12 203,83 €

Kirjeldus

Kemppi täiesti uus kompaktne mudel, kus on üle aastate taas ühes seadmed ühendatud impulss MIG/MAG, MMA ja lift-TIG.
Välja töötatud ja toodetud Soomes, on see 350A-ne mudel oma esmaklassiliste keevitusomadustega mõeldud eelkõige professionaalidele, kes keevitavad põhiliselt erineva paksusega süsinikteraseid, kuid vajavad aeg-ajalt ka elektroodkeevitust (MMA) või alalisvooluga (DC-) TIG-protsessi. Impulsi režiim võimaldab keevitada täiesti ilma pritsmeteta ja on asendamatu legeerteraste (roostevaba) ning alumiiniumisulamite kvaliteetsel keevitamisel.
 
Tänapäevasele seadmele omaselt on sellel uue põlvkonna digitaalne keevituskaare juhtimine, kiired seadistamistehnikad ja suurepärane võimsuse ja kaalu suhe. Masina keevitusomadused seavad uued standardid keevisõmbluse kvaliteedile ja kiirusele. Leia enda töö jaoks sobivad keevitusparameetrid käsitsi (Manual), sünergiliste 1-MIG programmide abil (Auto) või impulsi režiimis, salvesta need mälupesadesse ja vaheta neid kiirelt keevituskäpa peal olevalt GXR10 regulaatorilt.

Tööohutuse ja mugavuse suurendamiseks on masinal standardvarustuses esipaneelil LED-töötuled, mis saavad oma toite akust, mida laetakse automaatselt, kui masin on vooluvõrgus.

Seade mahutab suurt D300mm traadirulli, mille hoidja südamikku on sisse ehitatud kineetiline pidur, mis hoiab traadi veorullide ja traadipooli vahel alati pinges, et ei tekiks tõukeid ega häireid traadi liikumises.

Masin sobib igati tööks koos elektrigeneraatoriga (15 kVA). Suure ja väga kasutajasõbraliku värvilise 7" TFT juhtpaneeliga.
 
Maksimaalne voolutugevus 350A-40% (+40C juures), pidevat keevitamist talub 220A-100%. Vooluallika kaal on 27 kg.

Lisavarustusel on erinevaid MAX keevitusprogramme, mis lihtsustavad keevitamist alt üles vertikaalasendis (PF; protsess MAX Position), suure keevituskiiruse saavutamiseks alanurgas (PB; MAX Speed) või juureläbimi (või lihtsalt ebastandartse õhupilu) keevitamiseks ülalt alla asendis (PG; MAX Cool).

Kontaktandmed

* Nõutud väljad