• +372 6 835 235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

Hooldus ja remont

Meie firma hooldab ja remondib kõiki enda poolt müüdavaid masinaid ja seadmeid. Korralik ja asjatundlik hooldus on masinate pikaealisuse aluseks.

Meie meeskonnas töötab 5 hooldusinseneri, kes teostavad keevitusseadmete, tööstusrobotite ja muude seadmete hooldusi nii kliendi juures kohapeal üle Eesti kui ka meie töökojas Tallinnas.

Samuti teostame keevitusseadmete valideerimist (testimist, kalibreerimist) ja nende ohutustestimist vastavalt järgmistele standarditele:

 

•                EN 50504 (Validation of arc welding equipment);

•                EVS-EN 60974-1:2012 (Kaarkeevitusseadmed. Osa 1: Keevitamise energiaallikad, antud kontekstis keevitusseadmete näidikute täpsus)

•                EVS-EN 60204-1:2006 (Masinate ohutus. Masinate elektriseadmed. Osa 1: Üldnõuded)

•                EVS-EN ISO 17662:2016 (Welding - Calibration, verification and validation of equipment used for welding, including ancillary activities (ISO
                 17662:2016)

 

Lisaks saab meilt nõuandeid seadme kasutamise kohta. Uuendame vajadusel hoolduse käigus seadme tarkvara ja anname soovituse edasiseks kasutamiseks. Kohapeal on olemas kogu valik originaal kulu- ja varuosi.

Miks lasta oma keevitusseadet hooldada Kemppi esinduses? Sest ainult meie personalile on tehtud tehases koolitused, kus on lahti seletatud seadmete projekteerimisest ja ehitusest tulenevad olulised nüansid, mida teades on tagatud nende õige ja asjatundlik hooldus ja remont. Remondi korral tegutseme vastavalt tehase ettekirjutustele ette antud ajalimiidi piires, mis tagab selle, et remondi maksumus ei kujune üllatuslikult kalliks.

Vanade seadmete korral, kui remondi otstarbekus on piiri peal, võime Teie vana seadme ka tagasi osta. Samuti võime tagasi osta Teie seadme, mille komplektsus Teile ei sobi ja saate tööd jätkata juba uuega, millel on garantii.

Meie töökoda ja personal tegutsevad vastavuses Kemppi ettekirjutustega ja on nende poolt sertifitseeritud.