• +372 683 5235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

Meil on hea meel teatada, et RKR Seadmed on IVM Vending Machine ametlik autoriseeritud edasimüüja Eestis.

Vaata lähemalt millega tegu ning uuri meilt lisa!
https://www.rkrseadmed.ee/et/vending-seadmed


Märksõnad:

Posted in Uudised By Rauno Pappo

RKR Seadmed Youtube videod

05.10.2017 10:24

Meil on hea meel teatada, et RKR Seadmed OÜ on alustanud video tootmistega toodete tutvustamisteks ning testimisteks.

Tegime Minarc Evo 180 elektroodkeevitusmasinal koormustesti. Keevitasime seadme maksimumvoolul 170A, et näha, mitu 4,0mm elektroodi saab enne seadme ülekuumenemist ära keevitada. 

Tulemustega saab lähemalt tutvuda juba videos.

Katses kasutatud Minarc Evo 180.

Kasutatud elektroodid.

 

RKR Seadmete Youtube channeliga saab lähemalt tutvuda siit.

Märksõnad:

Posted in Uudised By Rauno Pappo

Eesti Gasellettevõte 2017

RKR Seadmed OÜ pälvis Äripäeva poolt välja antud Eesti Gasellettevõte 2017 tiitli.

Gasellettevõtteks nimetatakse ettevõtet:
kes on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%;
kes loovad kõige rohkem uusi töökohti; 
kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi - paindlikkus, kiirus, julgus.

Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

Posted in Uudised By Rauno Pappo

RKR Seadmed ja SPARK Makerlabi koostöö

Meil on hea meel tõdeda, et RKR Seadmed on andnud omapoolse panuse ning toetab SPARK Makerlab'i Kemppi Minarc Evo 150 keevitusinverteriga.

SPARK Makerlab saab olema koht Tartu südalinnas, kuhu on oodatud kõik, kes tahavad oma kätega midagi ära teha. Täpsemat infot SPARK Makerlab'i tegemistest saab siit: http://makerlab.ee/

Posted in Uudised By Rauno Pappo

Kemppi RA Seeria


Kemppi on kergitanud pisut saladuseloori oma peatselt ilmavalgust nägevalt uudistootelt - Kempact RA tooteseerialt. Tegemist on invertervooluallikaga seadmerühmaga, mis eelkõige mõeldud välja vahetama senist kauaaegselt ja populaarset Kempomat-seeriat, mis Kemppi kui tootja ka Eestis juba 1980-ndate algul kuulsaks tegi.

Uue Kempact RA seeria näol on tegemist täiesti uue lähenemisega kompaktsete MIG/MAG-keevitusseadmete maailmas, kus on liidetud vapustavad keevitusomadused ja silmapaistev disain, mille tulemusena on sündinud uue generatsiooni keevitusseade moodsasse töökotta. Uus seade kätkeb endas kõrgkvaliteetset ja moodsat tehnikat, mis muudab keevituse efektiivseks, täpseks ja tootlikuks. Seadme väljatöötamisel on ettevõtmisse kaasatud disainerid ja oma sõna said kaasa rääkida paljude erinevate maade keevitajad, nii et uus seade peaks suurepäraselt sobima paljude erinevate vajadustega.

Uue Kempact RA disaini lähtekoht, mis kätkeb endas mitmeid innovaatilisi lähenemisi, algab juba seadme uudsest ülesehitusest. Eesmärgiks oli tuua keevitusseadme kõige kasutatavamad funktsioonid kõik seadme ühele poolele. Erinevalt oma eelkäiatest, mis olid kujult madalad ja laiad, on uus seade kõrge ja avaneb eestpoolt. Masina juhtpaneel on asetatud ergonoomiliselt kõrgele. Seega on nii seadme juhtpaneel ja ka traadi etteandemehhanismi uks masina esiküljel.

Tavaline traditsiooniline kompaktne traadikeevitusseade on varustatud põhjaaluse transportkäruga, millel tihtipeale puudub alus kaitsegaasi ballooni jaoks. Uuel Kempact RA-l on balloonihoidja masina korpusesse ehitatud. Maanduskaabli ja keevituspüstoli saab seadme transpordi ajaks riputada ümber suurte käepidemete.

Ergonoomikat parandavad ka seadme suur ja selge LCD-ekraan ning suured reguleernupud, mis lasevad seadet lihtsalt reguleerida ka paksude keevituskinnastega. Juhtpaneelil ei ole mingeid keerulisi menüüsid, lisaks on traadi etteanderuum valgustusega, mis hõlbustab traadipooli vahetust näiteks hämarates oludes. Seadmed on terve rida väikeseid kui olulisi nüansse, näiteks suur ja tugevate hingedega juhtpaneeli kaitsekaan või väikesed panipaigad ekraani kõrval vooludüüside või muude kuluosade hoidmiseks, mis teevad seadme kasutamise mugavaks.

Uude Kemppi Kempact RA tootesarja hakkavad kuuluma 180A, 250A ja 320A seadmed ning valida saab kas manuaalse (R) või adaptiivse (A) juhtimisega seadmete vahel. Samasugust seadme reguleerimise valikut pakub ka Kemppi MinarcMig-seeria oma MInarcMig 170 ja MinarcMig 180 Adaptiv (ka MinarcMig Evo 200) seadmetel. Adaptiv-juhtimise korral on võimali kasutada seadme sünergilisi keevitusprogramme, mis teevad õigete parameetrite leidmise eriti lihtsaks.

Kemppi esitles oma uut seadet ka rahvusvahelise žürii ees ning võitis prestiižse "iF Product Design 2012" auhinna tööstusliku toote kategoorias. iF-i tootedisaini konkurss, mida korraldatakse Saksamaal, on üks vaminaid ja tuntumaid disainikonkursse maailmas. Konkursse viib läbi  iF Industrie Forum Design e.V., mis toob igal aastal kokku terve rea rahvusvahelisi disainieksperte, kes konkursile esitatud tooteid testivad ning hindavad. If disainiauhinda on nüüdseks välja antud juba pea 60 aasta jooksul.

Ka varasemalt on Kemppi seadmeid pärjatud auhindadega hea kasutuse või disaini poolest: MinarcMig™ Adaptive 180 2006 aastal (Red Dot disainiauhind) või FitWeld™ keevitusseade ja SuperSnake™ GT02S traadi etteande vahejaam 2009 aastal.

 Kempi RA

Posted in Uudised By Rainer Raudsepp

Otsfreesid

19.09.2016 9:37

RKR SEADMED OÜ tootevalikusse on lisandunud kvaliteetsed MOST otsfreesid ja abrasiivid.


RKR SEADMED OÜ tootevalikusse on lisandunud kvaliteetsed MOST otsfreesid ja abrasiivid.

Märksõnad:

Posted in Uudised By Rainer Raudsepp

6.03.2015 toimus Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis (TLMK) vabariikliku kutsevõistluse „Noor Meister 2015“ raames keevitajate kutsevõistlus „Parim Keevitaja 2015“. Osalesid peaaegu kõik Eesti kutsekoolid, kus keevituseriala õpetatakse. Kokku oli võistlustules 20 noort keevitajat (neist 2 väljaspool arvestust). Võisteldi kahes raskusastmes – põhikooli baasil õppijad ja keskkooli baasil õppijad.

Meie firmast oli kohtunike tööd juhtimas Raul Rosin. Kliki pildil ja vaata kokkuvõtet Aktuaalsest Kaamerast.

Posted in Uudised By Kadri Pall