• +372 683 5235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

RKR SEADMED OÜ

Suur-Sõjamäe 29A
11415 Tallinn 
Estonia

 
Tel. +372 683 5235
Fax +372 683 5236

 
info@rkrseadmed.ee
www.rkrseadmed.ee

Oleme avatud: E-R 9.00-17.00, L, P suletud

Meie töötajad

Raul Rosin (IWE, VT-2)
Tel. (+372) 5620 5235
E-post: raul@rkrseadmed.ee
Keevitusseadmete müük ja tugi

Kaarel Viira
Tel. (+372) 5620 5236
E-post: kaarel@rkrseadmed.ee
Remont ja hooldus

Rainer Raudsepp
Tel. (+372) 5620 5237

E-post: rainer@rkrseadmed.ee
Robotseadmete müük ja tugi

Aleksander Märdimäe
Tel. (+372) 5302 6818
E-post: aleksander@rkrseadmed.ee
Müügiinsener

Anti Peensaar
Tel. (+372) 5650 3087
E-post: anti@rkrseadmed.ee
Müügiinsener  

Silver Lend
Tel. (+372) 5699 3893
E-post: silver@rkrseadmed.ee
Projektiinsener

Raimond Harkmaa
Tel. (+372) 683 5235
E-post: info@rkrseadmed.ee
Elektroonik

Timofei Zjabrikov
Tel. (+372) 5199 8843

E-post: timofei@rkrseadmed.ee
Hooldusinsener 

Taavi Podžuks
Tel. (+372) 5260 698

E-post: taavi@rkrseadmed.ee
Hooldusinsener

Rauno Pappo
Tel. (+372) 5556 8678
E-post: rauno@rkrseadmed.ee
Turundus ja e-pood

Heidi Pärl
Tel. (+372) 683 5235
E-post: info@rkrseadmed.ee
Juhtkonna assistent

Priit Amer
Tel. (+372) 5380 6228

E-post: ladu@rkrseadmed.ee
Lao juhataja