• +372 6 835 235
 • info@rkrseadmed.ee
 • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

Kemppi X8 (pulse) MIG welder 500A vesijahutusega komplekt

Rohkem vaateid

Kemppi X8 (pulse) MIG welder 500A vesijahutusega komplekt

Tootekood: X8100501000
X8 on Kemppi MIG/MAG seadmete lipulaev. Kui tootlikkus ja kvaliteet tehtavas töös nõuavad vaid parimat, siis see masin on selleks ainuõige. Kas seni tekkis keevitamisel liiga palju pritsmeid - keevita impulsiga. Aga kõike ei saa ju ainult impulsiga keevitada - kasuta uut WiseSteel funktsiooni ja lahendad ka selle mure. Selles masinas on esindatud võimalused ja lahendused iga materjali jaoks ja seda parimal viisil.
Kuumakse alates 316,84 €
E-POE HIND: 11 200,00 € E-poe hind koos km-ga: 13 440,00 €

Kirjeldus

Kemppi uus multi-protsess keevitusseade, mis on suunatud keevitusmaailma tulevikku, et seda muuta. Seadmes on kasutusel uusimad Iot ehk "The Internet of things" lahendused ja ühendused. Kemppi soovib selle seadmega ümber defineerida nii suutlikkuse, kasutusmugavuse kui keevitusprotsesside haldamise rasketööstuses.

X8 on parim valik nõudlikes tingimustes keevitamiseks. Oma eriti fokusseeritud ja intensiivse kaarleegiga, murrangulise kasutajaliidesega, uuendatavate vooluallikatega, digitaalse WPS-süsteemi ja täielikult integreeritud keevitustehnoloogia haldamise süsteemiga WeldEye, saab võimalikuks kontroll keevitamise üle viisil, mis varem pole olnud võimalik.

X8 MIG Welder on multi-protsessiline süsteem, mille on olemas manuaalselt seadistatav ja 1-MIG ühe nupu juhtimisega sünergiline MIG/MAG keevitus, impulss MIG/MAG, täielikult seadistatav topelt-impulss MIG/MAG keevitus, elektroodkeevitus (MMA), MIG-jootmine (brazing), pealesulatusprotsessid ja kõrgtootlik söeelektroodiga lõikamine (gouging). Uus süsteem põhineb täiesti uuel tarkvaraga uuendataval ja eriti kõrge koormatavusega vooluallikatel (400, 500 ja 600A), kõik-ühes traadi etteandeseadmel, täiesti uuel ergonoomilisel keevituspüstolil, millel on uus multifunktsionaalne regulaator, intelligentsel tarkvaral ja seda kõike juhtival juhtmevabal 5,7"  juhtpaneelil Control Pad.

X8 uute omadustega keevituskaar võimaldab kõrget tootlikkust ja kvaliteeti, kasutusel on uuendatud impulss-keevituse võimalused, uuendatud keevitustööde kvaliteeti tõstvad Wise protsessid ja täiesti uue protsessina sega- ehk ülemineku kaare parameetritega keevitamine pritsmevabalt (WiseSteel), samuti varasemast tuntud kõrgtootlik ja keevitussügavust suurendav WiseFusion, "narrow gap welding" ehk RGT ehk keevitatava materjali servade faasi nurga vähendamisest tulenev tehnoloogia, lehtmaterjali või ümartorude vertikaalõmbluste ülalt alla keevitamise tehnoloogia WiseRoot+. Lisaks saab ühte töösse kakko panna kaks erinevat keevitusprotsessi, miksides näiteks vertikaalõmbluste tegemiseks kokku impulss- ja tilkülekandega kaare.

Uus X8 on loodud tulevikus esile tõusvate keevitusnõuete muutuseid silmas pidades - kõike on võimalik uuendada, kui olukord seda nõuab. Uut X8-t toodetakse nii nagu ka kõiki teisi Kemppi seadmeid Kemppi Lahti tehases Soomes.

 Kemppi X8 MIG welder keevitusseadme tehniline kirjeldus:

 

 • Invertervooluallikad: 400A (400-60%; 320A-100%); 500A- (500A-60%; 400A-100%); 600A (600A-40%; 440A-100%)
 • Traadi etteandja: kahe sünkroniseeritud veomootoriga, 4 vedava rulliga, traadi läbimõõt 0.6-2.4mm, traadi kiirus 0.5-25m/min, käpa kinnitus Kemppi, koormatavus 600A-40%; 440A-100%.
 • Juhtpaneel 5,7“ värvilise ekraaniga, ühendub seadmega nii kaabliga kui juhtmevabalt (2.4 GHz Bluetooth), aku 15-24h, tööraadius 15m.
 • X8 keevituspüstolid: 200/300/400A gaasijahutusega ja 420/520/600A vesijahutusega. Pikkused 3.5, 5 ja 8m, led valgustusega. Saadaval ka pika 250mm kaelaga. Käpa kinnitus Kemppi konnektor.
 • multifunktsionaalne värvilise ekraaniga regulaator käpa peale: traadi kiirus (voolutugevus), kaare pikkus (pinge), kaare dünaamika, salvestatud mälupesad – kõike neid saab mugavalt vahetada ilma masina juurde minemata.
 • Vahekaablid vooluallika ja traadi etteandja vahele 2-30m.
 • Vedelikjahutusseade: vooluallika sisse ehitatud, jahutusvõimsus 1.9 kW, 1.6 l/min, sisaldab vedeliku voolamise, taseme ja temperatuuriandureid.
 • Keevitusprotsessid ja -funktsioonid:
 1. manuaalse reguleerimisega MIG/MAG-keevitus – traadi kiirus ja kaare pinge seadistatakse eraldi.
 2. sünergilise 1-nupu reguleerimisega MIG/MAG-keevitus – traadi kiiruse muutmine muudab nii voolutugevust kui kaare pinget.
 3. sünergilise 1-nupu reguleerimisega impulss MIG/MAG-keevitus.
 4. sünergilise reguleerimisega topelt-impulss MIG/MAG-keevitus (alumiiniumisulamitele ja legeerterastele, kusjuures nii põhi- kui vaheimpulsi parameetrid on iseseisvalt muudetavad).
 5. Touch Sense Ignition (TSI) – kiire kaare süttimine. Traati tõmmatakse hetk enne kaare süütamist veomootori poolt pisut tagasi, et kaar süttiks kohe ja pritsmevabalt.
 6. DProcess funktsioon, mis kombineerib endas kahte eelnevalt seadistatud MIG protsessi (näiteks impulss-keevitust, mis vaheldub 1-MIG keevitusega, alt üles vertikaalõmbluste lihtsaks ja kiireks keevitamiseks).
 7. MMA ehk elektroodkeevitus.
 8. Söeelektroodiga (ø kuni 12mm) lõikamine.
 9. WiseFusion – suure voolutihedusega kaarleek suurendab keevitussügavust ja vähendab soojussisestust, tõstab keevituskiirust vähemalt 20%.
 10. WisePenetration+ - ühtlase keevitusügavuse tagamine käpa kauguse muutumisel.
 11. WiseSteel – keevita tavalise sega-kaare parameetritega ilma pritsmeteta !
 12. WiseRoot+ - juure keevitus püstiasendis ülalt alla.
 13. WiseThin+ - õhukeste materjalide keevitamine kiiresti.
 • WPS-de digitaalsena seadmesse sisse kandmine, otsesed juhised keevitajale otse seadme juhtpaneelilt läbimite kaupa.
 • Seade ühildub täielikult Kemppi WeldEye keevituse jälgimissüsteemiga.

Kontaktandmed

* Nõutud väljad