• +372 6 835 235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

FASTMIG X 450W + WFX300 komplekt, vedelikjahutusega

FASTMIG X 450W + WFX300 komplekt, vedelikjahutusega

Tootekood: 6103450
450A impulsi-režiimiga multifunksionaalne MIG/MAG seade
Kuumakse alates 177,66 €
Käibemaksuta 6 280,00 € Käibemaksuga: 7 536,00 €
ca
Kuumakse
0
või

Arvuta näidiskuumakse

%

Kirjeldus

Multifunktsionaalne keevitusseade, mille abil saad viia oma keevituskvaliteedi uuele tasemele.
Seadmes on olemas järgmised võimalused: käsitsi reguleeritavate parameetritega MIG-keevitus; 1-MIG ehk sünergiliste programmide abil reguleeritavate parameetritega MIG-keevitus; impulss-MIG keevitus; topelt-impulss MIG keevitus; elektroodkeevitus (MMA); söeelektroodiga lõikamine (gouging); kontaktsüütega TIG-keevitus.
Kui seni on olnud MIG keevituse juures probleemiks keevituspritsmed, siis selle seadme abil saad neist lahti - keevita süsinikterasest materjale paksusega 3-7mm impulsi režiimis ja pritsmeid ei teki üldse !
Seade keevitab suuepäraselt peale musta materjali ka legeer- ehk roostevabasid teraseid ja alumiiniumisulameid.
Seadmesse on sisse ehitatud keevituspinge automaatse kompenseerimise funktsioon, mis arvestab kasutatavate kaablite ja käpa pikkusega.
Salvesta sobivad parameetrid seadme mälupesadesse ja vaheta neid otse keevituskäpa peal olevast regulaatorist RMT-10 ! See hoiab kokku aega, tõstab keevitaja tootlikkust ning keevitajal on kasutuses alati õiged parameetrid.
Seadmesse saab lisada keevituse kvaliteeti ja kiirust tõstvad Kemppi Wise tooted: WiseFusion - suurem keevitussügavus ja -kiirus (+20%); WisePenetration - keevitussügavuse säilitamine ka väga pika traadi väljaulatusega keevitades; WiseRoot+ = vertikaalasendis ülalt alla (PG) õhupiluga põkkõmbluse juure keevitamine (asendab TIG-keevitust); WiseSteel - õhema (kuni 5mm) materjali ilma faasita täielik läbikeevitus.
Kuna seadmes on tõesti palju võimalusi, siis nõudke meie käest demo ja vendute ise, miks seda mudelit eestis nii palju ostetakse ! Komplektis on ka keevitajate poolt palju kiidetud kerge, painduv ja mugav PMT-42W käpp.
 

Komplekti kuuluvad: FastMig X invertervooluallikas, WFX-300 traadi etteandeseade, 4-rattaline transportkäru balloonihoidjaga, käpp Kemppi PMT-42W 4,5m koos RMT-10 regulaatoriga, maanduskaabel 50mm2 5m, lühike 1,8m vahekaabel.

Kokkusobivad tooted

Kontaktandmed

* Nõutud väljad