• +372 6 835 235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Suur-Sõjamäe 29A, 11415 Tallinn, Eesti

Ostukorvis pole tooteid.

FASTMIG M 420W Synergic komplekt + MXF65EL + käpp GX 405 W 5m, vedelikjahutusega

Rohkem vaateid

FASTMIG M 420W Synergic komplekt + MXF65EL + käpp GX 405 W 5m, vedelikjahutusega

Tootekood: 6132420
FastMig M Synergic on mõeldud keevitajale, kes vajab töökindlat seadet rasketööstusesse koos võimalusega muuta kiirelt parameetreid, salvestada neid ja soovi korral vahetada parameetreid otse keevituskäpalt. Mudeli M 420 maksimumvool on 420A (60%), 380A-100%.
Kuumakse alates 178,22 €
E-POE HIND: 6 300,04 € E-poe hind koos km-ga: 7 560,05 €
või

Kirjeldus

4f-400V-32A toitega invertervooluallikaga seade. Traadi etteandemehhanism on eraldiseisev, ühenduskaabel vooluallikaga võib olla kas lühike 1,8m või 5-30m pikkune. Traadiveomehhanism on tugev 4 rulli veoga. Vajadusel saab komplekti panna ka löögikindlast plastist etteande mehhanismi, mis tagab traadi täieliku elektrilise isoleerituse, kui keevitatakse suuri tooteid ja mehhanism asub töö ajal selle peal/sees.
Seade keevitab ka elektroodidega (MMA), samuti võimaldab teostada söeelektroodiga lõikamist (gouging).
Seade keevitab võrdselt hästi nii väikese vooluga (külm-kaares), keskmiste vooludega (sega-kaares) kui suurte vooludega (sprei ehk pihustus kaares). Lisaks süsinikterastele keevitab see väga hästi ka legeerteraseid (roostevaba, NB! õige gaasiga).
 
Miks valida sünergilise juhtimisega seade ? Kui keevitaja peab tööst tulenevalt tihti parameetreid vahetama, on seda lihtsam ja kiirem teha otse keevituskäpalt, salvestades need eelnevalt seadme mälupesadesse. Lisavarustuses on keevituskvaliteeti ja/või kiirust tõstvad WiseFusion (suurem keevituskiirus ja -sügavus), WisePenetration (konstantse voolu hoidmine), WiseRoot (juure keevitamiseks püstiasendis ülalt alla) ja WiseThin (õhukeste materjalide keevitamine) funktsioonid/programmid. Lisaks MatchLog funktsioon, kui vaja keevituse ajal voolu ümber lülitada (suuremaks või väiksemaks). Või WiseFusion ja Penetration koos toimimas - kujuta ette, et peab mitme(kümne) läbimiga täitma paksu materjali faasi, kuid saad seda palju kiiremini teha Kemppi Reduced Gap Technology abil, kus serva faas on oluliselt väiksem ja seeläbi kulub traati, gaasi ja eriti aega palju vähem !

See masin võimaldab palju rohkem, kui üks tavaline 400A MIG/MAG seade. Tunne huvi ja kutsu meid demoma !

Kontaktandmed

* Nõutud väljad