• +372 683 5235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Peterburi tee 83, 11415 Tallinn, Estonia

You have no items in your shopping cart.

Kemppi kataloogid 2021

23/09/2021 09:27

Kemppi on jaganud oma laia tootevaliku erinevatesse kataloogidesse:

  • - käsikeevitusseadmete ja nende lisade kataloog
  • - keevitusmaskide ja ohutustoodete kataloog
  • - MIG keevituspüstolite ja TIG keevituspõletite kataloog
  • - robotkeevituse kataloog

Kliki all olevatel piltidel ja tutvu tootevalikuga:

         

Posted By Raul Rosin

Kemppi andis teada septembri lõpu tooteuudisest, mis tähendab, et FastMig tootepere saab endale uue põlvlkonna 400-500A Synergilise / manuaalse poolautomaadi näol, millel tootenimeks X5.

 

Uut seadet saab nii Manual versioonis ehk ilma programmideta ning Synergic versioonis, kus on kaasas kõik vajalik süsinikterase keevitamiseks tavalise (umb) traadiga, metalltäidistraadiga ning rutiiltäidistraadiga. Samuti saab keevitada legeerterseid ehk roostevaba vahemikus 307-316 nii tavatraadiga kui rutiiltäidistraadiga.

Kuna uue invertervooluallika näol on tegemist multifunktsionaalse sedmega, siis saab uue X5-ga ka elektroodiga keevitada ning kontaktsüütega TIG-i kasutada, mille tarvis tegi Kemppi täiesti uued TIG-i põletid, mille on traadi etteande seadme külge kinnitamiseks euro-liide ja millel on täiesti toimiv lüliti kaitsegaasi ja keevitusvoolu lülitamiseks. Samuti sobivad uued vooluallikad ka söeelektroodiga lõikamiseks.

Synergic versioonil on suur 5,7" värviline mitte putetundlik ekraan ka väga lihtne kasutajaliides erinevates keeltes.

Synergic seadmel saab kasutada järgmiseid keevituskvaliteeti tõstvaid ja tootlikkust suurendavaid programme ja funktsioone:

  • Wise Fusion - keevitussügavust suurendav, kuni 25% keevituskiirust tõstes funktsioon. Vähendab ka soojussisestust ja hoiab ära serva sisselõike vea tekke. Koos selle funktsiooniga on kare pikkus alati optimaalne.
  • Wise Penetration - seefunktsioon hoib keevitusvoolu konstantsena ja ei lase keevitussügavusel väheneda, kui käpa kaugus ja traadi väljaulatus seeläbi metalli pinnast mõõdetuna suurenevad. Väga kasulik raskesti ligipääsevavates kohtades ja paksude materjalide korral.
  • Kahe eelmainitud ehk Fusioni ja Penetrationi koostöö ehk Kemppi Reduced Gap Technology (RGT). Võimadab põkk-liite kahepoolset servafaasi või ka ühepoolset pool-V faasi vähendada oluliselt, mille läbi väheneb täis keevitatava faasi maht, kulub oluliselt vähem traati, gaasi ja keevitaja aega. Jutt siis ühepoolselt kitsast faasist ja selle tootlikust keevitamisest.
  • Wise Steel protsess - kõige suurema efekti annab keskmistel vooludel ehk üleminekukaarega keevitades (globular arc transfer), kui voolutugevus ei ole veel kasvanud suureks ehk nö kuuma kaarde (sprei kaarde) ning mille tulemusena tekib keevitamisel palju pritsmeid (süsinikteraste keevitamisel paksustel 3...7mm). See protsess kombineerib keskmisi voolutugevusi kasutades (näiteks traadi 1,0mm kiirustel 8-10 m/min) väikest voolu ja suurt voolu, mille tulemusena meenutab keevitamine topelt impulsiga keevitamist, kuid kaar põleb tegelikult alati siiski tavalises MIG-režiimis, kord on lihtsalt vool (ja ka traadi kiirus) väike ehk metalli siire kaares vtõimub lühistega ning järgmisel hetkel on vool suur, mis annab sprei pritsmevaba tilga ülekande põhimetalli. Tulemuseks on oluliselt vähem pritsmeid ja kergelt kontrollitav keevisvann. Ilus soomuseline õmbluse pealispind pealekauba.

         

Lisainfo Kemppi kodulehelt: https://www.kemppi.com/en-US/offering/family/x5-fastmig/

Posted By Raul Rosin