• +372 683 5235
  • info@rkrseadmed.ee
  • Peterburi tee 83, 11415 Tallinn, Estonia

You have no items in your shopping cart.

WELDING ROBOTS

Motoman pakub töökindlaid keevitusroboteid - kvaliteetseid ja parimaid positsioneere ning gantry süsteeme ja spetsiifiliselt kliendi vajadustest lähtuvaid lahendusi, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. 

Multi-robot MOTOMAN’i tehnoloogia, mis sünkroniseerib omavahel täielikult kuni 8 robotit (või kuni 72 telge) läbi kontrolleri ja annab kasutajale palju eeliseid: 

* täpsem keevitus,
* lühem tsükli- ja programeerimise
aeg,
* võimalus teostada rakiseta keevitust,
* suurem jõudlus ja kasutegur,
* paindlik keevitus süsteem. 

Tööstusrobotid on varustatud integreeritud voolikute paketiga, mis tähendab seda, et keevitusroboti puhul on kõik voolikud peidetud roboti sisse. See tagab parema ligipääsu ja garanteerib voolikute turvalisuse ning pika eluea.  

Yaskawa MOTOMAN robotid on ilmselt tuntuimad keevitusrobotid Eesti turul. Pakume tõenäoliselt parimat keevitusrobotituge mida Eestis võib saada. Eelistame pakkuda oma klientidele süsteeme koos Kemppi robotkeevitusseadmetega, sest selliselt saame pakkuda täielikku tuge alustades robotist ja lõpetades IWE keevitustoega. tööstusliku roboti aplikatsioonidKui on huvi MOTOMAN'i "case study" lähemalt uurida, siis allpool on selleks võimalus. 

* Robotic arc welding of seat frames
Fully automated robotic welding and handling
Innovative robotic welding system for wide range of parts
Established company is investing in robots for growth

There are no products matching the selection.